Hakkımızda –

Vizebizde.com

Profesyonel hizmet anlayışı ve uzman kadrosu ile tüm dünya ülkelerinin vize prosedürleri ile ilgili hizmet veren bir vize danışmanlık firmasıdır.
Vize alımlarında değerli zamanınızı boşa harcamadan, en hızlı ve doğru bir şekilde vize işlemlerinizi tamamlayıp seyahatinizin keyfini sürmenizde yardımcı oluyoruz.
Yurt dışı seyahatlerinizde en önemli etkenlerden bir tanesi de vize alma işlemleridir. Biz; Bu işlemlerin sorun olmaktan çıkartıyoruz.
Şirketimiz Türk ticari kanununa göre kurulmuş olup, faaliyet alanı olarak tüm dünya ülkelerinin vize işlemlerini yapmakla yetkilidir.

Vize edinebilmek için vize başvuru yapılması gereken yetkili kurum asıl olarak, seyahat edilecek ülke Büyükelçiliklerinin Konsolosluk bölümleridir. Diğer yetkili aracı kurumlar başvurularınızı Konsolosluklara teslim etmekle yükümlüdür.  Başvuran olarak dikkat edilmesi gereken en önemli nüans ikamet yerinize göre başvuru merkezlerinizi belirlemek olacaktır.  Yasal (daimi) ikamet yeriniz neresi ise başvurunuzu o bölgeden yapmanız gerekmektedir.

Vize Başvuru Ve
Bilgi Formu

  GEREKLİ BİLGİLER

  Vize alırken karşılaşabileceğiniz her durum için sizi önceden bilgilendiriyor
  işinizi kolaylaştırıyoruz.

  Vize ve Schengen Nedir?

  Vize bir ülkeye girmek veya bir ülkeden çıkmak için yetkili makamlardan alınması gerekli izin.

  Seyahat Sigortası

  Ailenizin ve sevdiklerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden başınıza gelebilecek aksiliklere karşı sizi ve onları Sigorta güvencesine alıyoruz.

  Vize Rejim Tablosu

  Yabancı ülkelerin Türk vatandaşlarına uyguladığı Vize Rejim Tablosu detaylarına ulaşabilirsiniz.

  WhatsApp WhatsApp Destek
  Arayın
  0212 458 44 14
  Arayın
  0533 389 20 29